Monte Carlo

Končno doma tudi Pogi s Klanca
Delo
petek, 13. avgust 2021 ob 06:50
V Komendi bodo danes priredili sprejem za bronastega olimpijca Tadeja Pogačarja, ki je pred Tokiem ubranil naslov zmagovalca francoskega Toura.

S podvigom med 15 na svetu
Dnevnik
četrtek, 12. avgust 2021 ob 06:00
V teniškem svetu v zadnjih mesecih nase opozarja najstnik iz Južne Tirolske Jannik Sinner, ki se je že uvrstil v finale mastersa serije 1000, minuli konec tedna pa je kot najmlajši osvojil turnir ATP serije 500 v Washingtonu.

Bencin, dizel, kdaj pa elektrika? Pečjak odgovarja dvomljivcem.
SiOL.net
četrtek, 5. avgust 2021 ob 22:04
Električni avtomobili prihajajo, je prepričan Andrej Pečjak, ki je v Sloveniji že desetletja verjame vanje. Če je nekoč delal predvsem električne predelave, je danes bolj neposredno vpet v...

Mali korenjaq
Avtomobilizem.com
ponedeljek, 2. avgust 2021 ob 08:50
Tradicionalist V razredu mestnih križancev (segment B-SUV), ki se v zadnjih letih množijo kot komarji po...

#portret Alexander Zverev, olimpijski prvak v tenisu: Ves čas razmišlja, kako postati še boljši
Dnevnik
ponedeljek, 2. avgust 2021 ob 00:00
Teniški igralec Alexander Zverev kar ne more verjeti, da je olimpijski prvak. Tenis mu je bil položen v zibelko. Njegov vzornik je Roger Federer. Nekdanje dekle je trdilo, da je bila žrtev domačega nasilja.

Zverev veliki zmagovalec olimpijskega teniškega turnirja
Dnevnik
nedelja, 1. avgust 2021 ob 13:42
Alexander Zverev iz Nemčije je veliki zmagovalec olimpijskega teniškega turnirja. V današnjem finalu v Tokiu je presenetljivo gladko v dveh nizih, s 6:3, 6:1 premagal predstavnika Rusije Karena Hačanova ter se veselil svojega premiernega